
Spectrum heeft een nieuwe serie data acquistiekaarten op de markt gebracht, gebaseerd op het PCI en PCI-express computerinterface.
De M3i.3240-serie bestaat uit 4 modellen. De sample resolutie is 12-bit en de maximale sample snelheid is 500MS/sec.
Een andere specificatie die er duidelijk uitspringt, is de bijzonder lage signaal/ruisverhouding (SNR) van 63dB.
De M3i.3140-kaarten zijn te gebruiken in FIFO mode, wat inhoudt dat u met ongeveer 240MB/sec data kunt streamen naar de PC. Dit alles levert een unieke oplossing voor het testen van radarsignalen, I/Q-modulatie, spectroscopie, laserapplicaties en draadloze communicatietoepassingen.
Standaard heeft elke kaart 128MSample aan geheugen, wat uit te breiden is tot maximaal 2GSample. Dit geheugen is segmenteerbaar in kleinere segmenten, waardoor we met een snelheid van meer dan 0MHz repeterende signalen kunnen inlezen in de achtereenvolgende segmenten.
Door de unieke technologie van Spectrum middels de speciale synchronisatiemogelijkheid van meerdere kaarten, is het mogelijk om testsystemen te bouwen, bestaande uit een 8-tal kaarten (maximaal 16 kanalen) die allen de volledige tijd gecorreleerd zijn.
Optioneel is de kaart nog uit te breiden met 8 asynchrone digital I/O-kanalen die in tijd weer gecorreleerd zijn aan de data acquisitiekanalen.
Al met al een bijzonder universele kaart voor een breed scala aan toepassingen.
Voor uitgebreide specificaties klik M3i.3240.